• Kategorie
  • Szukaj
  • Zszywacze

Zszywacze to niewielkie, ręczne narzędzia, dzięki którym prace tapicerskie, czy instalacyjne przebiegają znacznie sprawniej. Ich pomoc może się okazać niezastąpiona, kiedy musimy trwale przymocować np. wysokiej gęstości tkaninę do drewna w celu obicia krzesła.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów. Od zszywaczy długoramiennych, niezwykle wygodnych i bardziej precyzyjnych, przez zszywacze do kartonów, pneumatyczne, akumulatorowe, tapicerskie i do drewna, a nawet zszywacze proekologiczne, w użyciu których nie wymaga się wykorzystania zszywek i oczywiście nie pomijajączszywaczy elektrycznych dla bardziej wymagających użytkowników. Sprzęt odpowiednio dobrany do potrzeb jest gwarancją wspaniałych efektów.

Poniżej przedstawiamy dostępne w naszej ofercie zszywacze. Wierzmy, że odnajdziecie Państwo wśród nich produkt, którego potrzebujecie i który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.