• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia ręczne

Jeśli majsterkowanie to Twój żywioł, dysponowanie odpowiednio wyposażoną skrzynką narzędziową jest dla Ciebie absolutną koniecznością. Nic tak nie zaspokoi Twoich wymagań w tym względzie, jak właściwie dobrane narzędzia ręczne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz.

U nas czekają na Ciebie profesjonalne przyrządy standardowo wykorzystane przez hydraulików w trakcie naprawiania instalacji wodnych – są to klucze, szczypce oraz obcinaki do rur. Dzięki nim szybko i sprawnie usuniesz awarie sieci wodociągowej w Twoim domu. Z kolei kombinerki, obcinaki boczne oraz specjalne izolowane narzędzia pozwolą Ci na samodzielną naprawę instalacji elektrycznych. Do ich skrzynek dostaniesz się dzięki dostępnym u nas kluczom specjalnie przystosowanym do tego celu.

W naszym sklepie kupisz także funkcjonalne i wygodne w użyciu nożyce, piły i brzeszczoty oraz pilniki, młotki i wkrętaki. Pozwolą Ci one na sprawne wykonanie każdej pracy majsterkowej w domu oraz na podwórku.

Narzędzia ręczne, czyli absolutny niezbędnik każdego majsterkowicza, ale nie tylko. Zastosowanie znajdują praktycznie codziennie, nigdy bowiem nie wiadomo, czy nie będzie trzeba czegoś przykręcić albo przyciąć. W naszym sklepie wyposażysz się w m.in. profesjonalne narzędzia hydrauliczne, narzędzia pozwalające na naprawę instalacji elektrycznych oraz umożliwiające majsterkowanie w domu czy na podwórku. Ponadto dysponujemy również akcesoriami do zabezpieczania narzędzi, tak, aby uchronić siebie bądź dzieci przed nieumyślnym skaleczeniem.

Co to są narzędzia ręczne i do czego służą?

Narzędzia ręczne, jak nazwa wskazuje, służą do pracy siłą własnych rąk, a ze względu na przeznaczenie można podzielić je na kilka grup. Narzędzia do drewna służące np. do przecinania, wyrównywania powierzchni to choćby piły, brzeszczoty czy pilniki. Kolejną grupą są narzędzia do obróbki metalu, służyć mogą do cięcia, łączenia stalowych elementów (chodzi tu o nitownice) czy przytrzymywania. Jeżeli z kolei chcemy coś przykręcić lub odkręcić, przydadzą nam się klucze, szczypce czy śrubokręty.

Ważne jest również to, przy jakim typie prac potrzebujemy wykorzystać narzędzie ręczne. Istnieją bowiem specjalistyczne klucze, szczypce i obcinaki do rur- pomocne przy naprawie instalacji wodnych. Elektrykom z kolei dedykujemy kombinerki, szczypce płaskie oraz boczne, a także próbnik napięcia. 

Narzędzia ręczne to również narzędzia szklarskie (przyssawki do szyb) czy dekarskie (zaciskacze, zaginacze). Uniwersalne w swoim zastosowaniu są ponadto łomy, młotki, szczotki druciane, zszywacze oraz noże i ostrza.

Jaki zestaw ręcznych narzędzi jest obowiązkowy?

  • Czego nie może zabraknąć w żadnym domu, nawet jeśli nie jesteśmy zapalonymi majsterkowiczami?
  • Śrubokręt – najlepiej w zestawie z różnymi końcówkami i grzechotką/rączką. Dzięki niemu oszczędzimy pieniądze na cały zestaw, mając jednak możliwość pokonania każdej śruby.
  • Młotek – w większości wypadków wystarczy nam zwykły młotek ślusarski, który pozwoli na wbijanie gwoździ i wkrętów
  • Odpowiednie klucze i nasadki płaskie i płasko-oczkowe, dzięki nim dotrzemy w trudno dostępne miejsca w konstrukcjach np. mebli.
  • Kombinerki – niepozorne, dopóki nie będzie nam potrzebne; dzięki nim zwiększymy siłę ścisku np. podczas odkręcania śruby.

Dlaczego warto kupić te narzędzia w naszym sklepie?

Faktem jest, że choćby podstawowy zestaw narzędzi ręcznych jest po prostu obowiązkiem. Zaopatrz się w niego u nas, jeżeli cenisz jakość oraz sprawdzonych producentów, zależy ci na bezpieczeństwie transakcji oraz szybkiej realizacji zamówienia.

Asortyment naszego sklepu nieustannie się powiększa, oferujemy narzędzia profesjonalne, a w przypadku zapalonych amatorów- również doradztwo techniczne. Każdy produkt objęty jest gwarancją oraz serwisem po sprzedażowym. Kupując u nas, masz pewność, że produkt jest solidny, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.