• Kategorie
  • Szukaj
  • Liniały i przymiary kreskowe

Liniały i przymiary kreskowe oferowane przez nasz sklep to wyjątkowo praktyczne urządzenia, które wykorzystuje się do pomiarów geometrycznych, inżynierskich oraz technicznych. Dla przykładu opisywane liniały świetnie sprawdzają się jako narzędzie do pomiaru odległości lub też do narysowania linii prostych na wybranym przedmiocie. Służą one również jako prowadnice do cięcia. Jeżeli chodzi o dostępne w naszym asortymencie przymiary kreskowe to są one specjalistycznymi liniałami, które posiadają podziałkę liniową.

Przymiary kreskowe są przeznaczone w szczególności do precyzyjnego mierzenia długości danego przedmiotu. Warto wiedzieć, że proponujemy zarówno przymiary elastyczne, jak i sztywne.

Wszystkie nasze produkty są doskonałej jakości i bardzo dobrze sprawdzają się podczas użytkowania. Zarówno liniały, jak i przymiary kreskowe są wykonane z materiałów najlepszej jakości, co zapewnia ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia nawet w najtrudniejszych warunkach. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.