• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy naprawcze

Zestawy naprawcze do wymiany oleju silnikowego to narzędzia przydatne w każdym warsztacie, zarówno profesjonalnym, jak i przydomowym. Warto wiedzieć, że każdy właściciel samochodu powinien posiadać tego rodzaju zestaw. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.

Narzędzia z naszego sklepu to gwarancja bezawaryjnej pracy na wiele lat. Co więcej, proponujemy wyjątkowo korzystne ceny oraz fachowe doradztwo. Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi każdy kierowca będzie mógł samodzielnie wymienić olej przekładniowy w manualnej skrzyni biegów.

W większości naszych zestawów znaleźć można ochronne rękawice, okulary ochronne, fartuchy robocze, bawełniane ściereczki, klucze do filtrów, czy też klucze nasadowe. W wielu zestawach można znaleźć także wiele innych narzędzi, które ułatwiają wymianę oleju silnikowego. Każdy zestaw jest oryginalnie zapakowany w wygodne opakowanie, dzięki czemu elementy nie gubią się i są przechowywane w porządku. Co więcej, zestaw w opakowaniu można przenosić w komplecie w wygodny sposób.