• Dostawa

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz Inpost.

Przy zamówieniu o wartości powyżej 599 zł - dostawa gratis! Darmowa dostawa nie dotyczy towarów nadawanych w paczkach ponadgabarytowych oraz paletowych.

Przesyłka kurierska Inpost:

Dostawa przesyłki realizowana jest przez firmę kurierską Inpost.
Kurier Inpost- przelew: Koszt 14 zł brutto
Kurier Inpost- płatność przy odbiorze: Koszt 17 zł brutto

Przesyłka InPost Paczkomat:

Paczkomaty są nowoczesną i wygodną opcją przesyłki. Zamówienie dostarczane jest do wybranego paczkomatu. O czekającej przesyłce zostaniesz powiadomiony mailem i sms-em. Trzeba pamiętać, iż ze względu na swoją masę i rozmiar (max. wymiar przesyłki: 41 x 38 x 64cm, max. waga całej przesyłki: 20kg) nie każdy produkt dostępny w sklepie i nie każde zamówienie może być wysłane do paczkomatu. Wartość zamówienia jest ograniczona do kwoty 1000 zł brutto. Trzeba też brać pod uwagę, że przesyłka może być przekierowana prze Inpost do innego paczkomatu niż wybrany, w sytuacji gdy docelowy automat jest przepełniony lub uległ awarii.

InPost Paczkomat: Koszt 14 zł brutto

Przesyłka paletowa DPD:

Dostawa przesyłki realizowana jest przez firmę kurierską DPD. Przesyłka paletowa dotyczy towarów powyżej 40kg lub towarów ponadgabarytowych jak: kompresory, maszyny stacjonarne czy prasy.

Przesyłka paletowa DPD: Koszt 160zł brutto

Odbiór osobisty w siedzibie sklepu:

Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: 48-300 Nysa ul.Bolesława Śmiałego 5.
Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Pamiętaj, odbiór towaru jest możliwy po otrzymaniu takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.