• Kategorie
  • Szukaj
  • Mieszadła

Nie da się budować ani remontować bez użycia chemii budowlanej. Ich użycie często jest łatwiejsze niż samo przygotowanie. I tak jak nie ma większego problemu przy wymieszaniu gładzi gipsowej na drobny użytek w domu, tak przy większym remoncie czy na budowie z prawdziwego zdarzenia już to się robi kłopotliwe. Z pomocą przychodzi nam specjalne elektronarzędzie w postaci mieszarek i mieszadła.

Mieszadła dzielą się ze względu na wielkość i na rodzaj tego, co zamierza się mieszać. Odnośnie do wielkości, zasada jest prosta – nie używa się małego mieszadła do dużej ilości masy- z jednej strony nie da ono rady jej równomiernie wymieszać, co obniży jej działanie, a z drugiej- za małe mieszadło zużyje nam mieszarkę dużo szybciej.

Z kolei za duże mieszadło niepotrzebnie napowietrzy nam mieszaninę i może doprowadzić do nierównomiernego zmieszania składników. Żeby dobrze wybrać mieszarkę do oczekiwanych potrzeb, trzeba sprawdzić maksymalną moc mieszania narzędzia z największą średnicą mieszadła, którego zamierzamy używać. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.