• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertarki pneumatyczne

Wiertarki pneumatyczne to podstawowe narzędzia w profesjonalnych warsztatach naprawczych. Każdy profesjonalista posiada kilka rodzajów wiertarek, ale na początek polecamy zacząć od swojej pierwszej wiertarki. Z jej pomocą wykonasz praktycznie każdy otwór z dokładną precyzją oraz bez wysiłku. Działanie sprężonego powietrza ogranicza hałas oraz wszelkie wibracje. Dzięki czemu możesz wiercić w komfortowych warunkach, bez nadmiernego przeszkadzania sąsiadom. 

Kupując wiertarki pneumatyczne, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z ich są różnorodne udogodnienia. W naszym sklepie narzędzia do pracy posiadają liczne innowacje w postaci zmienności w zakresie prędkości pracy. Nie brakuje trybów z kierunkiem wykonywania odwiertów. Wiertarki pneumatyczne są produkowane na trybach wolno i wysoko obrotowych. Są odporne na pyły oraz zanieczyszczenia z placów budowy. 

Z uwagi na poręczność i małe gabaryty są doskonałym sprzętem dla profesjonalistów. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.