• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprężarki tłokowe

Polega na wytwarzaniu sprężonego powietrza. Odbywa się to poprzez wykorzystanie tłoka w cylindrze. Przy korzystaniu z maszyny należy zwrócić szczególną uwagę na szczelność między przesuwającym się tłokiem a cylindrem. Jeśli jest ona zachowana, to maszyna będzie działać satysfakcjonująco. Kiedy chce się uzyskać wyższe wartości ciśnienia, trzeba skorzystać z dwustopniowego sprężania. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Wielozadaniowość sprężarek – jaka jest? Zastosowane klasyczne rozwiązania w urządzeniach, pomimo wieku, wciąż spełniają swoje funkcje. Doskonale sprawdzają się w zakresach średniego oraz wysokiego ciśnienia. Łączą w sobie oszczędność pracy z funkcjonalnością. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Przykładowo są wykorzystywane w warsztatach samochodowych i firmach zajmujących się ogumieniem. 

Swoją popularność zawdzięczają również wielu konfiguracjom sprzętowym, w których mogą występować np. na zbiornikach bez obudowy dźwiękochłonnej lub pionowych.