• O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży m.in. narzędzi ręcznych, elektronarzędzi profesjonalnych, śrub, maszyn budowlanych, materiałów i sprzętu budowlanego. Już od prawie 30 lat dbamy o potrzeby klienta, dostarczając produkty m.in. dla przemysłu, warsztatu, budownictwa, stolarki. W ofercie mamy szeroki wybór produktów przeznaczonych zarówno dla majsterkowiczów, jak i dla profesjonalistów z różnych dziedzin.

Firma Krab na początku działalności zajmowała się dystrybucją gazów technicznych, systemów łączeń, oraz narzędzi ręcznych. Systematycznie poszerzano asortyment między innymi o elektronarzędzia, spawalnictwo, maszyny i sprzęt budowlany, systemy grzewcze, farby, artykuły wykończeniowe, wyposażenie łazienek. Dzięki fachowej obsłudze i szerokiej ofercie produktów w przeciągu zaledwie kilku lat przedsiębiorstwo stało się znaną firmą w całym regionie, zyskując pozycję lidera. Logo Krab jest dziś szeroko rozpoznawane zarówno przez przedstawicieli branży budowlanej, klientów hurtowych, jak i przez klientów indywidualnych.

Magazyny składowania o dużej powierzchni zapewniają ciągłość dostaw oraz stałą dostępność większości towarów, a szeroko rozwinięta baza transportowa pozwala na profesjonalną obsługę. Dzięki fachowemu doradztwu, atrakcyjnym cenom, elastyczności, a także szerokiemu asortymentowi przedsiębiorstwo jest w stanie zaspokoić potrzeby wymagających klientów. Motorem rozwoju naszej firmy jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej.

Znajdą Państwo u nas narzędzia ręczne, maszyny budowlane, narzędzia skrawające, pneumatyczne, hydrauliczne, stolarskie, warsztatowe, narzędzia i asortyment spawalniczy, taki jak spawarki, druty spawalnicze, elektrody. Jesteśmy lokalnym lider sprzedaży profesjonalnych elektronarzędzi m.in. takich firma jak Metabo, Bosch, Makita, Hitachi. Ugruntowaną pozycję mamy w sprzedaży systemów łączeń, m.in. śrub i nakrętek w tym produktów ze stali nierdzewnej. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy także ofertę o odzież i artykuły BHP.

Swoje sklepy posiadamy w Nysie, Kłodzku i Głuchołazach, a dla tych z Państwa, którzy znajdują się daleko od nas zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego Narzedzia-krab.pl Wiele uwagi przykładamy do jakości oferowanych produktów. Najważniejsze dla nas jest, zadowolenie klienta dlatego stale pracujemy nad podnoszeniem poziomu obsługi i usprawnieniem kontaktów z naszymi odbiorcami. Współpracujemy z większością czołowych producentów, a wszystkie narzędzia w naszej ofercie objęte są gwarancją oraz serwisem po sprzedażowym. Dla naszych klientów zawsze staramy się zaoferować najwyższą jakość obsługi oraz jak najszybszy czas dostawy.

Narzedzia-krab.pl to bezpieczeństwo zakupów, profesjonalne doradztwo techniczne, szybka dostawa, solidność kupiecka, certyfikaty i atesty na oferowane towary.