• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy narzędzi penumatycznych

Typowy, najczęściej spotykany zestaw lakierniczych składa się najczęściej z pięciu elementów odpowiadających malowaniu, lakierowaniu, pompowaniu, ropowaniu oraz przedmuchiwaniu. Są nimi pistolety ze zbiornikami do ropowania, pistolety do lakierowania, jak i przedmuchiwania powietrzem oraz pistolet przydatny przy pompowaniu kół różnorodnych maszyn czy lakierowaniu, oraz wąż, dostępny w różnych długościach – zależnie od rodzaju pracy.

W takim zestawie mamy możliwość regulowania części odpowiadających danemu zadaniu. Przykładem jest regulacja ciśnienia powietrza, a sam zestaw często stanowi swego rodzaju podstawę i jest on niezbędny w różnego rodzaju etapach prac lakierniczych. W przypadku pistoletów lakierniczych mamy możliwość wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami farb – lakierami, podkładami wodnymi, zwykłymi podkładami czy wypełniaczami, a co za tym idzie – dobranie odpowiedniej dyszy do naszego pistoletu natryskowego, w przedziałach od 1,2 mm do maksymalnie 3 mm. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Geko Zestaw lakierniczy do malowania pistolet wąż 5el. G01100 Pistolet dolny zbiornik do ropowania Maksymalne ciśnienie robocze 7 bar W całości wykonany z metal...
100.06
szt. Do przechowalni