• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze zapadkowe

Klucze zapadkowe są to jedne z profesjonalnych narzędzi pneumatycznych, które pozwalają na szybkie, łatwe i bezproblemowe odkręcanie, jak i również wkręcanie śrub lub nakrętek, bez zbędnego użycia wysiłku. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Innowacyjna oraz specjalna technika wykorzystania takiego rodzaju kluczy, daję możliwość na pracę nawet w kłopotliwych, trudnych i ciężko dostępnych miejscach, w których nie mamy możliwości wykonania pełnego, całkowitego obrotu klasycznym, tradycyjnym kluczem. Pneumatyczny klucz zapadkowy jest to komfortowe, wygodne, a także niezwykle proste w użyciu narzędzie o niewielkiej, lekkiej wadze, które jest wyjątkowo wygodne. Nie musimy martwić się, że będzie to ciężki sprzęt. Jest to świetne, a wręcz idealne narzędzie, nawet do przenoszenia w kieszeni.

W naszym sklepie internetowym znaleźć Państwo możecie wiele modeli o różnych, zmiennych parametrach przyłącza, ilości obrotów, jak i również momencie dokręcania. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty profesjonalne, o najwyższej jakości, od zaufanych producentów.