• Kategorie
  • Szukaj
  • Oświetlenie i przedłużacze

W kwestii oświetlenia i przedłużaczy nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno części oświetlenia zewnętrznego, które świetnie wpasuje się w każdy ogród, taras czy altanę, jak również oświetlenia wewnętrznego, idealnego do wszelkiego rodzaju pomieszczeń przemysłowych czy warsztatów. Nasza oferta zawiera jedynie produkty najwyższej jakości, cenionych i rozpoznawalnych na rynku producentów.

Jeśli chodzi o ofertę oświetlenia, możemy zaoferować lampy warsztatowe LED, lampy budowlane, halogeny oraz oprawy, również w wersji mobilnej. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem szeroki wybór lamp zaopatrzonych w akumulatory oraz baterie. Odnośnie przedłużaczy możemy zaproponować klasyczne przedłużacze gniazdkowe oraz te bębnowe, rozgałęziacze czy listwy przeciwprzepięciowe z wyłącznikiem lub bez. Ponadto oferta naszej firmy zawiera ciekawy wybór osprzętu w postaci przyłączy bezprzewodowych, wtyczek, gniazd, adapterów, nawijek do przedłużaczy, szpuli czy bębnów z nawijakiem. 

Właściwe oświetlenie miejsca pracy, jak i pomieszczeń w budynkach, szczególnie tych, w których spędzamy najwięcej czasu,  jest jednym z tych zagadnień, z którym w pewnym momencie zmierzy się każdy z nas. Podobnie rzecz ma się z zapewnieniem źródeł zasilania w energię elektryczną dla rosnącej bez przerwy gamy elektrycznych urządzeń warsztatowych i AGD. Jeżeli zatem kwestia oświetlenia i zasilania jest dla Państwa aktualnym zmartwieniem, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą działu Oświetlenie i przedłużacze hurtowni narzędzi i materiałów budowlanych Krab.

Właściwe oświetlenie dla każdych warunków pracy

Jak powszechnie wiadomo najlepszym światłem do pracy, wpływającym najkorzystniej na pracę ludzkich oczu i samopoczucie jest naturalne światło słoneczne. Niestety, większość miesięcy w roku zapewnia komfort pracy w oświetleniu naturalnym jedynie przez kilka godzin dziennie, wymuszając na nas posiłkowanie się sztucznymi źródłami oświetlenia. Ponadto wiele miejsc pracy, szczególnie w branżach precyzyjnych, wymaga dodatkowego, punktowego doświetlenia, niemożliwego do uzyskania przy wykorzystaniu światła naturalnego.

 Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, hurtownia narzędzi i materiałów budowlanych Krab oferuje szeroką gamę lamp warsztatowych, reflektorów i latarek, w której każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy zapotrzebowanie dotyczy profesjonalnej LED-owej lampy warsztatowej, reflektora LED, niezwykle przydatnego np. przy malowaniu ścian pomieszczeń, czy doświetlenia blatu roboczego. Oprócz tego w ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo również szeroką gamę latarek, zarówno klasycznych, jak i czołowych, przydatnych zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Sposób na elastyczny dostęp do energii elektrycznej – przedłużacze

Zasilanie w energię elektryczną jest drugim kluczowym problemem, z jakim zmagają się zarówno majsterkowicze, jak i zasadniczo każdy z nas. Ograniczona zazwyczaj liczba gniazdek w pomieszczeniu, zbyt krótkie przewody zasilające wielu modeli elektronarzędzi czy konieczność użycia ich na zewnątrz powodują, że bardzo często zwracamy się ku jedynemu rozwiązaniu problemu – przedłużaczom. Te, często niedoceniane, kable są niejednokrotnie jedyną deską ratunku każdego majsterkowicza, umożliwiając mu wykonanie prac bez konieczności przemieszczania się pomiędzy ich właściwym miejscem a źródłem dostępu do energii, co w znacznym stopniu skraca czas prac, jak również oszczędza wielu nerwów i pomyłek, na które można narazić się na przykład przenosząc dopasowywany element z miejsca docelowego do miejsca obróbki.

Oferowane w hurtowni Krab przedłużacze, obejmujące modele o różnej długości kabla i różnej ilości gniazd — m.in. przedłużacz budowlany o długości 20 m, przedłużacz  z rozgałęźnikiem czy przedłużacz bębnowy o długości 50 m, umożliwią Państwu całkowicie swobodną realizację wszelkich projektów bez obaw o brak dostępu do energii elektrycznej.

Oferta oświetlenia i przedłużaczy hurtowni Krab – wybór profesjonalistów

Każdy z oferowanych przez naszą hurtownię typów oświetlenia i przedłużaczy charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością produktów, dostarczanych przez renomowanych producentów.

Dzięki stałemu poszerzaniu gamy dostępnych produktów oraz nieustającym pracom nad ulepszaniem obsługi klienta, realizowanym przez naszych doświadczonych pracowników, hurtownia Krab może pochwalić się bardzo wysokim poziomem zadowolenia wśród nabywców oferowanych przez nas towarów i urządzeń. Jeżeli zatem problem oświetlenia i zasilania jest kluczowym zagadnieniem, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością będziemy mogli zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.