• Kategorie
  • Szukaj
  • Chemia blacharsko-lakiernicza

Bezpieczna chemia blacharsko-lakiernicza jest niezbędnym elementem każdego warsztatu blacharskiego i lakierniczego. Również każdy auto detailing nie obędzie się bez najlepszych środków chemicznych. Ochrona, konserwacja oraz regeneracja wszystkich pojazdów będzie znacznie łatwiejsza z odpowiednimi środkami chemicznymi. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Wykorzystana, dobrze ze sztuką blacharską, szpachlówka poliestrowa może przywrócić samochód do dawnej świetności. Niewysychające pasty z woskiem będą kluczowe w renowacji i konserwacji samochodów. Wszystkie produkty powinny być atestowane i powinniśmy mieć pewność, że każde wykorzystanie chemii blacharskiej i lakierniczej nie wpłynie negatywnie na karoserię pojazdu.

Warto wyposażyć się również w zmywacze uniwersalne oraz rozpuszczalniki organiczne (np. aceton o bardzo wysokiej czystości). Dobrej jakości chemia blacharsko-lakiernicza nie tylko świadczy o najwyższym profesjonalizmie i wysokiej precyzji wykonywania usług, ale też znacząco ułatwia pracę.