• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze udarowe pneumatyczne

Klucz udarowy pneumatyczny to narzędzie w sam raz dla specjalistów. Z tego typu rozwiązania korzystają głównie pracownicy hal produkcyjnych, mechanicy samochodowi oraz pracownicy serwisów napraw. Klucz udarowy wymaga współpracy ze sprężarką, którą możesz nabyć bezpośrednio z naszej strony. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Cechą charakterystyczną klucza jest wysoki moment obrotowy. W przeciwieństwie do kluczy z napędem elektrycznym udar jest znacznie poręczniejszy i wydajniejszy w stosowaniu. W zależności od potrzeb możemy wyróżnić kilka rodzajów kluczy. Na naszym sklepie możecie Państwo zakupić klucz udarowy kątowy. Jest to narzędzie przeznaczone do wykręcania i wkręcania elementów gwintowanych. Ustawienie kątowe pozwala na przyłożenie ostrza w miejscach mało dostępnych. 

Poza kluczem udarowym do kompletu polecamy liczne akcesoria. Można je nabyć w zestawach lub samodzielnie. Należą do nich m.in. nasadki udarowe. W przypadku zestawów do kompletu z kluczem otrzymamy walizkę i 4-5 nasadek.