• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściągacze sworzni, przegubów

Ściągacze sworzni, przegubów to elementy, do których naprawienia są potrzebne profesjonalne narzędzia. Warto wiedzieć, że w każdym profesjonalnym warsztacie powinien znajdować się między innymi ściągacz do sworzni. Wszystkie nasze produkty są wykonane z dobrej jakości, trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia, które umożliwiają naprawy warsztatowe w szybkim tempie.

Oferujemy elementy wysokiej klasy, które sprawdzają się podczas każdej naprawy. Dzięki naszym produktom naprawa może być przeprowadzona szybko i sprawnie. Dostępne w naszym asortymencie ściągacze sworzni kulistych są dopasowane pod kątem wymiaru do standardowych typów tego rodzaju części eksploatacyjnych oraz można je z powodzeniem wykorzystywać podczas prac serwisowych.

Jeżeli chodzi o materiał, z którego zrobione są nasze ściągacze przegubów to w większości jest to stal hartowana oraz żeliwo, co gwarantuje solidną, bezawaryjną pracę oraz żywotność produktów przez wiele lat. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.