• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze płaskie

Klucze płaskie sprawdzają się dobrze, pomagają naprawiać wiele różnych rzeczy, nadają się do naprawy aut. Są narzędziem do profesjonalnych warsztatów mechanicznych oraz samochodowych. Wykonane są ze stali, mogą być kute, chromowane i hartowane. Przeznaczone są do pracy w ciężkich warunkach, gdy panują duże obciążenia. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Klucze sprzedawane są w rozmiarach od 6 do 22 milimetrów, zatem zróżnicowanie takich kluczy jest bardzo duże i sprawdza się doskonale przez długi czas. Nadają się do prac naprawczych oraz konstrukcyjnych. Jakość jest bardzo ważna, ma znaczenie dla każdego. Klucze stosowane są w warsztatach, ale majsterkowicze także potrzebują takich kluczy do własnych potrzeb. Narzędzia stosowane są przez długi czas, nie psują się, są mocne i bardzo trwałe.

Klucze są sprzedawane w sklepach z narzędziami, na sztuki lub w zestawach. Szukasz kluczy płaskich? Kup koniecznie takie klucze do codziennego użytku w każdym warsztacie samochodowym lub w domowym warsztacie niejednego majsterkowicza.

Brak produktów do wyświetlenia