• Kategorie
  • Szukaj
  • Smarownice pneumatyczne

Smarowanie to proces, który powinny przechodzić każde maszyny. Dzięki smarowaniu mogą być dobrymi towarzyszami pracy na dłuższy okres czas. Proces ten można nieco zoptymalizować używając smarownic pneumatycznych. Są to narzędzia przeznaczone do wtłaczania smaru w różne typy urządzeń. Przy pomocy sprężonego ciśnienia możesz bez trudu wyczyścić dowolny sprzęt z małymi elementami. Dzięki regularnemu smarowaniu Twoje urządzenia będą cały czas sprawne.

Z pomocą smarownicy proces ładowania może odbywać się w 3 trybach. Pierwszy z nich dotyczy smarowania przy użyciu naboi. Drugi pozwala na smarowanie poprzez pompę napełniającą i luzem. Smarownica jest wykorzystywana do większości typów urządzeń. Sprawdza się w dziedzinach tj. rolnictwo, motoryzacja oraz przemyśle. Smarownice można podłączyć do systemów hamulcowo-powietrznych w ciężarówkach. 

Dla większej wygody dozowania smaru urządzenia są wyposażone w wygodne uchwyty w formie wężyka do trudno dostępnych miejsc. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.