• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do rur wydechowych

Układ wydechowy ma za zadanie zmniejszyć ilość emitowanych spalin, obniżyć poziom hałasu silnika oraz zapewniać jego właściwą pracę. Jazda z niesprawnym układem wydechowym może zmniejszyć jakość pracy całego silnika, a nawet go zniszczyć.

Odpowiednia dbałość o niego sprawi, że nie będzie trzeba decydować się na drogie naprawy – pomogą w tym specjalne narzędzia do rur wydechowych. Jednym z takich narzędzi jest obcinak do rur, który przydaje się m.in. podczas ucinania rur wydechowych przy tłumikach. Warty uwagi jest również napinacz obejmy do demontażu i instalacji sprężystych mocowań oraz przyrząd (rozpieraki), który powiększa rury wydechowe, a także zestaw naprawczy do rur wydechowych, za pomocą którego tymczasowo naprawimy wydech bez konieczności spawania. Szukasz narzędzi? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Z takimi narzędziami z pewnością naprawa będzie przeprowadzona szybko i sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Zapobieganie usterkom układu wydechowego oraz ich ewentualna naprawa przy pomocy powyższych narzędzi sprawi również, że żywotność samochodu będzie dłuższa.