• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyrzynarki pneumatyczne

Wyrzynarki pneumatyczne są nazywane narzędziami dla wymagających. Wszystko za sprawą odpowiedniej technologii. Stosowanie zasad pneumatyki pozwala nam skuteczność w zakresie wykonywania prac budowlano-serwisowych. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Wyrzynarka pneumatyczna to rodzaj narzędzia do precyzyjnego cięcia blachy. Jest doskonałym narzędziem do pracy w drewnie, stalowych blachach lub rurach. W zależności od potrzeb nasz sklep posiada wyrzynarki o różnych parametrach. To rodzaj piłki do metalu, która wykorzystuje strumienie sprężonego powietrza do kompleksowego działania.

Z uwagi na zastosowanie sprężarek narzędzie może być używane w prawie każdych warunkach. Nawet w pomieszczeniach z zakazem stosowania narzędzi iskrzących. Stosowanie wyrzynarek jest higienicznym sposobem cięcia materiałów.

W asortymencie sklepu odnajdziesz liczne akcesoria do wyrzynarek. Należą do nich m.in. oleje do narzędzi pneumatycznych, węże do sprężarek oraz zespoły do uzdatniania powietrza.