• Kategorie
  • Szukaj
  • Numeratory

Numeratory to narzędzia warsztatowe znane od bardzo wielu lat. Należą do narzędzi specjalistycznych. Od lat są stosowane w wielu miejscach: fabrykach, warsztatach samochodowych. Można nimi wykonać oznaczenia na urządzeniach i narzędziach bez najmniejszego wysiłku. Można znakować nimi też maszyny i stosować je na stacjach benzynowych.

Znakowanie butli gazowych takimi numeratorami to bardzo częsta sprawa. Numeratory mogą mieć bardzo różnorodne formy – cyfr lub liter. Pakowane są w skrzynki, po kilka sztuk. Produkowane są z bardzo trwałego materiałów. Powierzchnia takich numeratorów może być czerniona. Wysokość liter ma 5 mm lub więcej. Niektóre zestawy mają aż 27 znaczników, z literami od A do Z lub z cyframi.

Wyposażone są w bardzo wygodny trzonek, który dobrze układa się w dłoni każdej osoby. Znakowanie takimi narzędziami jest łatwe, nie męczy, a numeratory doskonale udają się w dłoni niejednej osoby. Nie kaleczą dłoni, nie uciskają, układają się doskonale w ręce każdej osoby. Każdy warsztat samochodowy posiada przynajmniej jedną skrzynkę takich numeratorów. Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu!