• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze do amortyzatorów

Profesjonalny personel warsztatowy potrzebuje profesjonalnych narzędzi. Sklep Krab internetowy prezentuje swoją ofertę narzędzi specjalnych o zestaw kluczy do wymiany amortyzatorów. Umożliwia to prawidłowy montaż amortyzatorów wszystkich konstrukcji.

Wymiana amortyzatorów jest jednym z codziennych zadań w stacjach serwisowych i bardzo ważne jest, aby używać właściwych i wysokiej jakości kluczy do amortyzatorów odpowiednich do tego typu prac. Dzięki temu zadania te mogą być wykonywane w sposób możliwie bezpieczny i szybki.

Dzięki intensywnej i wysokiej jakości pracy warsztat może zwiększyć swoje zyski, nawet jeśli zaoszczędzi tylko kilka minut na jedną operację. Ponadto użycie kluczy do amortyzatorów zmniejsza ryzyko wypadków i uszkodzeń części zamiennych.

Dlatego sklep oferuje specjalnie opracowany zestaw narzędzi montażowych do wymiany amortyzatorów. Zestaw może być użyty do bezpiecznego montażu większości amortyzatorów. Jednocześnie spełnia on wymagania producentów pojazdów i umożliwia montaż nowych części zgodnie z fabrycznymi instrukcjami napraw.