• Kategorie
  • Szukaj
  • Cyrkle

Cyrkle to nie tylko szkolne urządzenia. Stosowane są przez architektów na całym świecie. Obecne są również w warsztatach. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.

Dobra jakość to najważniejsza cecha urządzenia pomiarowego. Ten przyrząd kreślarski służy do wyznaczania okręgów oraz odmierzania odcinków. Sprawdza się do rysowania na papierze, brystolu, a nawet kalce technicznej. Można nim również trasować półwyroby. Cyrkle traserskie to narzędzia warsztatowe umożliwiające precyzyjne oznaczanie obwodu oraz rysowanie okręgu. Można je stosować w połączeniu z ołówkiem lub – w przypadku cyrkli ślusarskich – z ostrymi końcówkami, które pozwalają na dokładne rysowanie okręgów na twardych materiałach.

Cyrkle uniwersalne są sprzedawane w wielu miejscach. Znane są nam cyrkle precyzyjne i cyrkle budowlane. Cyrkle traserskie są bardzo precyzyjnym narzędziem do pomiarów. Takie przyrządy mają kreślarze, budowniczy oraz architekci.

Klienci doceniają jakość narzędzi dostępnych w naszym sklepie i bardzo chętnie korzystają z porad ekspertów. Zakup narzędzi jest łatwy – można je nabyć w kilka chwil w naszym sklepie internetowym. Zobacz ofertę sklepu Narzędzia Krab.