• Kategorie
  • Szukaj
  • Nitownice pneumatyczne

Nitownice pneumatyczne to szybkie sposoby na trwałość w zakresie łączenia nitów. Za ich pomocą możesz bez żadnych trudności łączyć nitonakrętki do różnych typów materiałów. Można je stosować do różnych typów nitów, a to za sprawą wymiennych końcówek, które możesz nabyć w naszym sklepie. 

Nasze nitownice to urządzenia wymagające odpowiedniej siły ciśnienia. Przy użyciu sprężarki nity są odpowiednio zaciągane do danego typu konstrukcji. Dzięki czemu możemy liczyć na trwalsze łączenia niż przypadku ręcznego zaciskania nitów. Praca z urządzeniem pneumatycznym jest znacznie szybsza. Nity są zaciągane w dosłownie kilka sekund. Ręczne ściskanie może niekorzystnie wpływać na nadgarstki. Zastosowanie nitownicy z włączoną sprężarką odciąży nasze dłonie. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Najlepsze nitownice posiadają kilka znaczących udogodnień. Wahliwe przyłącze ciśnieniowe oraz pojemnik na odpadki, a także smarownice. Dzięki tym elementom proces nitowania staje się łatwiejszy.