• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do tłoczków hamulcowych

Nowoczesne pojazdy coraz częściej wymagają nowoczesnego podejścia do obsługi technicznej, a przy tym nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi takich jak narzędzia do tłoczków hamulcowych.

W wielu pojazdach nie można wymienić paska rozrządu bez specjalnych elementów mocujących, ani naprawić podwozia bez specjalnych ściągaczy lub głowic. Nawet prosta czynność wymiany klocków hamulcowych, z którą w zasadzie każdy może sobie poradzić, czasami przysparza wielu problemów i połamanych narzędzi lub części samochodowych.

Wymiana klocków hamulca tarczowego wymaga wciśnięcia tłoczka do zacisku hamulca, w miarę zużywania się klocków wysuwa się on z cylindra i nowe klocki nie będą pasować, dopóki tłoczek nie zostanie wciśnięty. Ta prosta czynność jest często wykonywana za pomocą improwizowanych środków – śrubokrętów, kluczy imbusowych.

Narzędzia do tłoczków hamulcowych hamulcowego ze sklepu internetowego umożliwiają nieinwazyjne, szybkie i łatwe wciągnięcie tłoczka zacisku do cylindra. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.