• Kategorie
  • Szukaj
  • Szablony stolarskie

Szablony stolarskie stosowane są w stolarstwie celem dokładanego wyznaczania miejsca przeznaczonego do wiercenia. Główna szyna wraz z naniesioną miarą może być w dowolny sposób regulowana, tak aby dotrzeć w głąb frontu mebli. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Perfekcyjne określenie punktów wiercenia umożliwia zamontowana listwa, która zaopatrzona jest w znaczniki. Po określeniu oczekiwanej długości wystarczy jedynie dokręcić śrubę zaciskową i gotowe! Równocześnie możliwe jest wyznaczenie około czterech punktów do wiercenia. Szablon jest niezawodny przy wierceniu otworów w różnorakich materiałach: drewnie, metalu, a nawet tworzywach sztucznych. Szablony to niezawodne narzędzia stolarskie, które znacznie ułatwiają pracę.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju szablony, które z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Towary dostępne są w atrakcyjnej cenie, a jakość wciąż pozostaje na najwyższym poziomie. Najlepsze szablony stolarskie tylko u nas!