• Kategorie
  • Szukaj
  • Niwelatory

Niwelatory służą do pomiaru różnicy wysokości między określonymi punktami pomiarowymi. Ten instrument geodezyjny jest niezbędny w przypadku wszelkich prac remontowych lub budowlanych. Działanie niwelatora jest niebywale proste - porównuje on zmierzoną wartość z reperem.

Zastosowanie niwelatorów nie ogranicza się jedynie do profesjonalnych prac budowlanych. Wszechstronność urządzenia sprawia, że bez problemu można go zastosować przy drobnych pracach remontowych w zaciszu domowym. Można skontrolować prawidłowe ułożenie kafelków lub stworzenie odpowiedniego odcięcia sufitu. Niwelatory w naszym sklepie odznaczają się ogromną wydajnością i najwyższą jakością, a to wszystko w najniższej cenie na rynku. Mogą być one przenoszone w dowolne miejsce, a to ze względu na jego poręczność i niewielką wagę. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Wysoka dokładność pomiaru zapewnia niezawodność przy prostowaniu ścian czy malowaniu prostych linii. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje niwelatorów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.