• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia stolarskie

Wykonywanie fachowych prac stolarskich nie byłoby możliwe, gdyby nie wykorzystanie odpowiednich narzędzi. Wyposażenie w nie warsztatu zajmującego się robieniem drewnianych mebli to konieczność. W szczególności należy rozważyć zakup odpowiednio dobranych dłut i ścisków stolarskich. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie.

Cechuje nas bogaty wybór dłut renomowanej marki Hogert. Do ich wykonania użyto wytrzymałej, odpornej na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne stali chromowo-wanadowej. Wyposażono je ponadto w drewniane, wygodne w użytkowaniu rękojeści, które dzięki odpowiedniemu profilowaniu doskonale trzymają się w dłoni. Boczne krawędzie dłut poddano natomiast hartowaniu  oraz szlifowaniu dla wzmocnienia efektów ich stosowania.

W pracy stolarza z całą pewnością przydatne okażą się też ściski stolarskie wykorzystywanie do klejenia blatów oraz stołów. W naszej ofercie dostępne są ściski kątowe, które można bez trudu przymocować do stołów warsztatowych. Pozwalają one na dokładny wstępny docisk. Znajdziesz tutaj również ściski sprężynowe do punktowego mocowania różnych elementów oraz ściski typu F.

Oferujemy narzędzia stolarskie najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystając z oferty naszego sklepu każdy klient może mieć pewność, że narzędzia będą mu służyły przez bardzo długi okres. Posiadają one wszystkie wymagane atesty, dlatego są w pełni bezpieczne dla ich użytkowników. Wśród asortymentu znajdziecie Państwo takie produkty jak: ściski stolarskie, dłuta stolarskie, uchwyty do połączeń kołkowych, kątowniki stolarskie, obcinaki do oklein, przyrządy do szlifowania ręcznego, jak również strugi do drewna oraz różne ciekawe szablony. 

Co to są narzędzia stolarskie i do czego służą?                       

Co to są narzędzia stolarskie i do czego służą? Narzędziami stolarskimi określa się nic innego jak specjalistyczne zestawy narzędzi przeznaczone do wykonywania różnorodnych prac w drewnie. Narzędzia takie są szczególnie przydatne w zawodach takich jak: stolarstwo, meblarstwo oraz ciesielstwo. W związku z tym, jak można w łatwy sposób zauważyć, ich zastosowanie jest dość szerokie.

Ważną informacją jest również to, że jednym z najpopularniejszych narzędzi stolarskich są przede wszystkim te służące do trasowania. Trasowaniem określa się w szczególności naznaczenie linii powierzchni materiału służącego do obróbki, ale także osi oraz różnych obwodów.                 

Dlaczego warto kupić te narzędzia w naszym sklepie?

Dlaczego warto kupić te narzędzia w naszym sklepie? W naszym sklepie znajdziecie narzędzia stolarskie wyłącznie najwyższej jakości, które są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Narzędzia te przydadzą się w doskonały sposób do różnego rodzaju prac w drewnie. Zarówno dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Zachęcamy do zakupu produktów w naszym sklepie, ponieważ posiadają one wszystkie wymagane atesty.

W naszym sklepie znajdziecie szerokie zakres uniwersalnych elementów, które znajdą doskonałe zastosowanie zarówno w warsztatach domowych, jak i tych warsztatach o charakterze specjalistycznym. Wszystkie narzędzia przez nas oferowane są w pełni wydajne, profesjonalne, jak również w pełni bezpieczne.

Charakteryzują się one niezawodnością oraz bezawaryjnością. W związku z tym spełnią one oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu nie tylko pojedyncze narzędzia stolarskie, ale również pełne zestawy podstawowych narzędzi, które przydadzą się na każdą okazję podczas pracy z drewnem.

Produkty występujące w naszym sklepie pochodzą nad najlepszych producentów. Są to wyłącznie najbardziej renomowani oraz cenieni producenci, którzy wykonują wszystkie narzędzia z dużą pasją i zaangażowaniem. To właśnie dzięki takim narzędziom praca staje się jeszcze o wiele bardziej wydajna i przyjemna. Dzięki temu każdy stolarz może tworzyć piękne przedmioty z duszą.

W naszym asortymencie znajdziecie między innymi: ściski stolarskie, dłuta stolarskie, uchwyty do połączeń kołkowych, kątowniki stolarskie, obcinaki do oklein, przyrządy do szlifowania ręcznego, jak również strugi do drewna oraz różne ciekawe szablony.