• Kategorie
  • Szukaj
  • Ukośnice

Ukośnice są klasą urządzeń, które są odpowiedzialne za licowanie i ukosowanie blach, jak również rur podczas produkcji wstępnej. W zależności od konstrukcji, narzędzia pozwala ono na frezowanie krawędzi pod ściśle ustalonym kątem lub umożliwia regulację kąta w pewnym zakresie.

Szerokość, głębokość i kształt cięcia zależą od wydajności maszyny. Ukośnice do rur są niezbędne przy montażu wszystkich systemów rurowych-wodociągowych, grzewczych, gazowych, odwadniających itp. Ukośnica do rur jest specjalnym urządzeniem, bez którego trudno jest wykonywać jakiekolwiek czynności spawalnicze związane z wyrobami walcowanymi ze stali.

Urządzenie jest wyposażone w napęd mechaniczny, elektryczny lub pneumatyczny i jest w stanie wykonywać następujące zadania: stworzenie profilu o wymaganym kształcie geometrycznym, który umożliwia szybkie i możliwie hermetyczne połączenie dwóch metalowych rur i czyszczenie krawędzi z zadziorów, nierówności po cięciu plazmowym lub laserowym. 

W naszym sklepie internetowym możesz kupić wysokiej jakości ukośnice od przodujących producentów przemysłu maszynowego. Sprawdź ofertęhurtowni Narzędzia Krab.