• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia traserskie

Trasowanie jest czynnością wykonywana w każdym warsztacie ślusarskim, stolarskim czy mechanicznym. Polega na wyznaczaniu na elementach obrabianego materiału linii, dzięki którym można później precyzyjnie wyciąć mniej lub bardziej skomplikowane kształty.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór narzędzi traserskich. Są to między innymi cyrkiel drążkowy, dzięki któremu możliwe jest kreślenie promieni o wybranej przez siebie wielkości, jak również znacznik, bez którego niemożliwe jest wyznaczenie linii na powierzchni drewna. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również takie narzędzia traserskie jak: rysiki, punktaki, kątowniki, środkowniki oraz węgielnice.

W swojej ofercie mamy też wysokiej jakości narzędzia służące do trasowania przestrzennego, są to między innymi: wysokościomierz suwmiarkowy, znaczniki słupkowe i przymiary kreskowe. W naszym sklepie znajdziesz wykonane z solidnych materiałów, niezbędne w trakcie procesu trasowania płyty pomiarowe. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.