• Kategorie
  • Szukaj
  • Kątowniki i kątomierze

Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab. Solidne kątomierze z naszej oferty są nabywane w dobrej cenie przez firmy oraz osoby prywatne. Należą do podstawowych urządzeń w każdym warsztacie.  

Kątomierze są nieskomplikowanymi przyrządami do mierzenia. Są niezastąpione  dla pracowników budowlanych i wspomagają pracę stolarzy oraz ślusarzy. Dzięki nim wyznacza się kąty i długości. Za ich pomocą wytycza się także środek koła.  Kształt takich kątomierzy to litera L. 

W sklepach jest wiele urządzeń tego rodzaju. Najlepsze oraz najbardziej trwałe są kątomierze stalowe. Ich wysoka jakość jest doceniana przez użytkowników. Kątowniki metalowe tworzy się ze stali, mosiądzu lub aluminium.

Stalowy kątownik z podstawą aluminiową to klasyka gatunku. Takie urządzenie nie koroduje zbyt szybko, jest także odporne na uszkodzenia. Nasz sklep oferuje urządzenia w wielu wzorach oraz rozmiarach. Dobra jakość oraz trwałość kątomierza są najważniejsze i doceniane przez naszych klientów. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.