• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze

Odkurzacz przemysłowy to wydajne, profesjonalne urządzenie do czyszczenia podłóg w obiektach przemysłowych, handlowych i budowlanych. Charakteryzuje się dużym pojemnikiem na pył, turbiną o dużej wydajności oraz wydajnym systemem filtracji do pracy z odpadami niebezpiecznymi. Niektóre modele posiadają 2-3 turbiny. Typ silnika w odkurzaczu przemysłowym może być jednofazowy lub trójfazowy.

Dostępne również modele niestandardowe i akumulatorowe do profesjonalnego czyszczenia dywanów i mebli. Modele 380V oferują większą moc. Zaletą napięcia 230V jest to, że może być podłączone do normalnej sieci elektrycznej i zużywa mniej prądu.

Filtry – mają wpływ na wydajność czyszczenia i częstotliwość konserwacji worków do odkurzacza. Klasa filtra opiera się na zdolności do workowania różnych wielkości i niebezpiecznych materiałów odpadowych. Powierzchnia ta określa ilość pyłu, który może zostać zatrzymany podczas procesu odsysania (średnio od 2000 do 7000 cm2). Niektórzy producenci montują w odkurzaczu dwa filtry jednocześnie. Sprawdź ofertęhurtowni Narzędzia Krab.