• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertarko wkrętarki

Wkrętarko-wkrętarki akumulatorowe są uniwersalnym narzędziem do wkręcania śrub, wkrętów, nakrętek, wiercenia w różnych materiałach oraz do innych prac montażowych. Głównymi zaletami narzędzia akumulatorowego są poręczność i niezależność, ponieważ akumulator umożliwia korzystanie z wiertarki w przypadku braku zasilania.

Dostępne są modele o jednej, dwóch i trzech prędkościach. Te ostatnie nie są gorsze od wiertarki elektrycznej zasilanej z sieci, ponieważ działają w zakresie prędkości od 0 do 3000 obr./min, a pierwsza prędkość ma bardzo wysoki moment obrotowy.

Wiertarki akumulatorowe z funkcją udaru mogą wiercić otwory w betonie. Profesjonalne akumulatorowe wiertarki udarowe są zazwyczaj wyposażone w dwa akumulatory, domowe w jeden (mogą być wyjątki). Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Wybierając narzędzie akumulatorowe, należy zwrócić uwagę na stosunek mocy do wagi, pojemność akumulatora (im więcej, tym dłużej narzędzie pracuje na jednym ładowaniu), lepiej mieć możliwość szybkiego ładowania akumulatora (30-60 minut). Nowe modele wiertarek akumulatorowych zostały zaprojektowane w sposób zapewniający niemęczącą pracę i idealne wykorzystanie siły fizycznej.