• Kategorie
  • Szukaj
  • Serwis silnika

Serwis silnika to ważna sprawa. Silnik jest sercem samochodu, bez niego żaden pojazdu nie funkcjonuje odpowiednio. Jest to najdroższa część samochodu. Do sprawdzenia stanu silnika konieczne są zawsze próbniki ciśnienia sprężania elektroniczne, blokady rozrządu do silników diesel oraz benzynowych, końcówki pomiarowe do silnika Diesel.

Zestawy blokad rozrządu także są nieodzowne. Końcówki pomiarowe do silnika Diesel oraz pompki ciśnieniowo-podciśnieniowe również należy kupić. Silnik to ważny element każdego pojazdu, a niejedna osoba pragnie naprawić taki silnik. Samodzielne naprawy nie są zalecane, o wiele lepiej jest zlecić przegląd silnika warsztatowi samochodowemu. Mechanicy mają zestawy do wykrywania wycieków z cylindrów, które pomagają im zdiagnozować bardzo dobrze każdy silnik.

Kompleksowy przegląd całego samochodu, w tym silnika, należy przeprowadzić raz w roku. Jest to bardzo ważne działanie, bez którego trudno mówić o bezpiecznej jeździe i w pełni sprawnym aucie. Szukasz narzędzi? Sprawdź ofertę naszego sklepu!