• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściski Typu F

Ściski stolarskie typu F to najpopularniejsze narzędzie do dokładnego dociskania różnych elementów, co czyni je bardzo przydatnymi nawet w wyposażeniu niedzielnych fachowców.

Ściski typu F dzielą się na dwa rodzaje: automatyczne – ich działanie polega na zasadzie rozpórki, która posiada tzw. mechanizm ślizgowy niezwykle pomocny do szybkiego i sprawnego dociskania przedmiotu; ściski śrubowe – polegają na ręcznym dokręcaniu śruby. Ścisk stolarski z pewnością znajduje się na wyposażenie każdej firmy budowlanej czy w warsztatach, ponieważ znacznie ułatwia pracę. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Tego typu narzędzia są wykonywane bardzo precyzyjnie, co sprawia, że będą służyły na długie lata wraz z wysoką jakością. Ściski typu F są również warte uwagi amatorów, ponieważ są świetną opcją w różnego rodzaju pracach domowych oraz hobbystyczno-stolarskich, ponieważ są bardzo przydatne w łączenie elementów. Na pewno są to narzędzie, które powinny znaleźć się w skrzynce narzędziowej u każdego.