• Kategorie
  • Szukaj
  • Miary zwijane

Miary zwijane, jedno z najczęściej spotykanych narzędzi w domach prywatnych i w rękach fachowców. Potocznie nazywane metrówkami, chociaż miary zwijane mogą mieć różną długość. Spotyka się najczęściej o długości od 1 do 10 metrów lub kolejno wielokrotność 10 metrów. Narzędzie pomocne wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać precyzyjne pomiary. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Niezależnie od branży znajdą zastosowanie w budownictwie, rzemieślnictwie, a nawet w pracach hydraulicznych. Niezbędne dla każdego dobrego fachowca. Solidnie wykonane i dostępne w wariantach o wielu długościach, szerokościach taśm, czy szybkości zwijania i obudowy. Dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu miarę można zablokować po wykonaniu pomiaru.

Dzięki czemu nie zwinie się w trakcie robienia pomiarów i zaznaczania odległości. W domowych warunkach przydatna do prostych prac naprawczych, a także podczas projektowania przestrzeni i rozmieszczenia mebli w danym pomieszczeniu. Pasjonatom i hobbystom przyda się natomiast, jako atrybut prawdziwej złotej rączki. Zapraszamy do zakupów w sklepie KRAB oferujemy metrówki od renomowanych producentów.