• Kategorie
  • Szukaj
  • Prostowniki i ładowarki samochodwe

Szukasz narzędzi warsztatowych dobrej jakości? Sprawdź ofertę naszego sklepu! Prostownik oraz ładowarka samochodowa to bardzo przydatne urządzenia, które muszą znaleźć się w każdym warsztacie – profesjonalnym jak i domowym. Ich brak pokrzyżował plany niejednemu kierowcy.

Podczas gdy akumulator w samochodzie się rozładuje ważny jest czas, ponieważ gdy zbyt długo będzie on rozładowany może dojść do jego uszkodzenia i będzie nadawał się tylko do jednego – wymiany. Wtedy z pomocą przychodzą nasze zbawienne sprzęty. Z ich pomocą będziesz w stanie uratować swoją rodzinną podróż unikając znacznego opóźnienia.

Nasze sprzęty cechują się wysoką jakością oraz trwałością. W zależności od potrzeb oferujemy prostowniki oraz ładowarki o różnych wartościach prądu ładowania. Jeśli szukasz sprzętu na "nagłe wypadki", lecz stronisz od podróży sugerujemy zakup prostownika, który potrzebuje stałego zasilania, zaś gdy chcesz zabezpieczyć swoje wyprawy, wyposaż się w ładowarkę samochodową, dzięki której będziesz mógł spać spokojnie na biwakach.