• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzedzia do układu chłodzenia

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć narzędzia do układu chłodzenia. Nasze narzędzia warsztatowe serwisowe, które proponujemy to akcesoria spełniające wszelkie niezbędne wymogi oraz doskonale sprawujące swoją funkcję w każdych okolicznościach.

Proponujemy narzędzia do układu chłodzenia, które pochodzą wyłącznie od renomowanych marek, co jest gwarancją ich jakości. Produkty, które posiadamy w swojej ofercie są wybierane i doceniane przez grono zadowolonych klientów, które stale się poszerza.

Wśród naszych artykułów można znaleźć między innymi testery, które pozwalają na ustalenie temperatury, w jakiej dochodzi do zamarzania płynów chłodniczych. Produkty tego rodzaju są niezwykle łatwe w obsłudze, a sam proces dokonywania pomiarów jest bardzo szybki.

Proponujemy naszym klientom także doskonałej klasy refraktometry optyczne do pomiarów płynów eksploatacyjnych samochodów osobowych, ciężarowych oraz autobusów, a także wiele innych narzędzi do układu chłodzenia. Zapraszamy do poznania naszej szerszej oferty.