• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież BHP

Praca w zakładach produkcyjnych i przemysłowych wymaga od pracowników dysponowania specjalną odzieżą ochronną, spełniającą wszelkie wymogi BHP. Odpowiednio dopasowane do ciała ubrania zabezpieczają przed urazami mechanicznymi oraz utratą ciepła. Ich wygląd oraz rodzaj należy dobrać do charakteru pracy. Najlepszą odzież BHP znajdziesz w naszym sklepie.

W naszym asortymencie dostępne są m.in. ciepłe kurtki oraz bluzy do noszenia przez pracowników wykonujących prace na zewnątrz. Wykonane są one ze specjalnej, gwarantującej ochronę przed zimnem tkaniny, która równocześnie gwarantuje skórze oddychalność. Podobnymi właściwościami odznaczają się również oferowane przez nas spodnie i bluzy robocze. Z kolei bielizna termoaktywna ściśle przylega do skóry, nie krępując wykonywanych ruchów.

Wśród dostępnych u nas akcesoriów ochronnych zwróć też uwagę na buty robocze w różnych rozmiarach. Cechuje je wygoda użytkowania oraz gwarancja ochrony stóp przed zimnem oraz urazami. Polecamy Ci także zakup profesjonalnych, odpornych na rozdarcia rękawic roboczych oraz gogli do ochrony oczu. Przed nadmiernym natężeniem hałasu ochronią Cię natomiast nauszniki oraz zatyczki.

Wszelkie stanowiska robocze znajdujące się na przykład w zakładach produkcyjnych należy zaopatrzyć w kompleksową odzież ochronną, która ma zapobiegać ewentualnym urazom i wypadkom przy pracy. Jednak jak prawidłowo wybrać odzież spełniającą wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku?  Z pomocą przychodzi firma KRAB. W naszym sklepie znajdziecie wszystko to, czego w danej chwili potrzebujecie w atrakcyjnej cenie i z zachowaniem najwyższej jakości.

Po co w przedsiębiorstwie odzież BHP?

Pracownik zatrudniony na stanowisku robotniczym powinien być zaopatrzony przez pracodawcę w kompleksowy stój roboczy. Strój taki ma chronić pracownika przed niespodziewanymi sytuacjami zagrażającymi jego zdrowiu czy nawet życiu.

Podstawowy strój, w który należy zaopatrzyć pracownika powinien składać się z kasku lub czapki, koszuli i spodni roboczych oraz butów roboczych, które są specjalnie wykonane chroniąc nogę przed na przykład upadającymi ciężkimi przedmiotami.

Jeżeli pracownik podejmuje pracę, w której jest narażony na niskie temperatury pracodawca powinien zapewnić mu kamizelkę, kurtkę roboczą lub polar czy bluzę. W przypadku kontaktu z na przykład opiłkami wyposażenie zwiększa się o chroniące przed nimi specjalne okulary robocze. Niezbędne przy pracy produkcyjnej mogą okazać się także rękawice robocze, które chronią pracownika przed urazami dłoni przy przenoszeniu elementów z na przykład maszyny na paletę. Odzież ochronna jest niesamowicie ważnym elementem, o którym musi pamiętać każdy przedsiębiorca.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Nasza firma już od prawie 30 lat specjalizuje się między innymi w doborze odpowiedniej, spełniającej rozmaite wymogi odzieży ochronnej dla pracowników robotniczych. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę oraz dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży służymy pomocą na każdym etapie zamówienia.

Znajdziecie Państwo u nas kompleksowy ubiór na każdy rodzaj prowadzonej działalności, począwszy od nakrycia i ochrony głowy po dedykowane obuwie robocze. Szeroki asortyment pozwala na indywidualny dobór odzieży skrojony idealnie pod pracownika.

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, pozwalających na użytkowanie ich przez bardzo długi czas bez konieczności wymiany. Odzież jest odporna na warunki atmosferyczne oraz panujące na hali produkcyjnej.

Świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru odpowiedniej, dedykowanej pod konkretnego klienta odzieży, która spełni wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku.

Zapewnimy kompleksową obsługę klienta począwszy od pomocy przy złożeniu zamówienia po samą wysyłkę. Możecie być Państwo pewni, że zamówiony u nas towar posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty. Jesteśmy przekonani, że wybór naszej firmy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.