• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektronarzędzia

  • Energooszczędne i niezwykle komfortowe elektronarzędzia sieciowe to niezbędnik każdego budowlańca, zarówno amatora, jak również profesjonalisty. Nasza firma ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które są zasilane prądem elektrycznym, w przeważającej mierze o napięciu 230-240 V. 

Elektronarzędzia sieciowe przydadzą się z pewnością przy każdego rodzaju pracach budowlanych. W zestawieniu do tradycyjnych, ręcznych narzędzi pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i dają niezwykły komfort pracy. Z powodzeniem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykonywane czynności wymagają większych wartości mocy i utrzymania urządzenia w rozruchu przez dłuższy okres. Współczesne elektronarzędzia sieciowe są także bardzo bezpieczne.

Pakiet oferowany przez naszą firmę zawiera m.in. wiertarki i wiertarki, odkurzacze przemysłowe, opalarki, mieszarki, myjki ciśnieniowe, piły i pilarki, przecinarki, czy szlifierki, polerki oraz wiele innych produktów. Współpracujemy jedynie z prestiżowymi i sprawdzonymi dostawcami.

Brak produktów do wyświetlenia

Nasz sklep oferuje całą gamę elektronarzędzi oraz przeróżnych akcesoriów do nich. Asortyment zawiera narzędzia do prostych i amatorskich prac i robót domowych, poprzez w pełni profesjonalny sprzęt używany powszechnie przez fachowców. Znajdziesz tu urządzenia takie jak wiertarki, szlifierki i bruzdownice niezbędne przy remontach domowych, a także pilarki, piły stołowe i wyrzynarki, które są niezbędne do pracy w drewnie, a także akcesoria do elektronarzędzi od worków i ssawek do odkurzaczy, po filtry i mieszadła.

Ogólne zastosowanie elektronarzędzi

Elektronarzędzia mają za zadanie ułatwić wszelkiego typu prace wykonywane za pomocą narzędzi ręcznych. Siłą rąk możemy oczywiście osiągnąć zbliżony efekt jak przy użyciu maszyn elektronicznych, jednak praca będzie znacznie dłuższa i mniej precyzyjna, z całą pewnością też nie dostarczy tyle przyjemności, gdyż szybko dopadnie nas zmęczenie. Przy zakupie elektronarzędzi należy dokładnie przemyśleć zakup, zastanowić się gdzie i w jakich warunkach będziemy z niego korzystać. Sprzęt elektroniczny możemy podzielić na zasilany sieciowo – działający po podłączeniu wtyczki do kontaktu, a także zasilany akumulatorowo – narzędzia posiadające akumulator, który trzeba co jakiś czas naładować przy pomocy ładowarki lub sieciowo, w zależności od tego, czy bateria w sprzęcie jest elementem rozłącznym, czy stałym – tę kwestię należy również dokładnie przemyśleć, gdyż w przypadku możliwości odłączenia akumulatora od sprzętu możemy na czas ładowania podłączyć drugi egzemplarz baterii.

Z całą pewnością trzeba również zwrócić uwagę czy będziemy korzystać ze sprzętu w domu, czy w terenie, ponieważ o ile przy pracy na zewnątrz nie trzeba zwracać aż tak szczególnej uwagi na zachowanie czystości, to wszelkie prace wykonywane w pomieszczeniu przy pomocą piły lub szlifierki mogą narobić nam sporo bałaganu, co będzie wiązało się z bardzo długim sprzątaniem całego domowego zacisza. Do prac domowych najlepsze będą elektronarzędzia, które posiadają odkurzacz wciągający na bieżąco powstające zanieczyszczenia takie jak kurz, opiłki metalu lub wióry.

Zwróćmy również uwagę na możliwość przenoszenia sprzętu, gdyż ten używany w warsztacie czy garażu będzie z całą pewnością różnił się od tego używanego w domu. W warsztacie możemy posługiwać się narzędziami stacjonarnymi takimi jak pilarka stołowa, szlifierka, frezarka czy strugarka. Są to narzędzia, których użyjemy w określonym miejscu, natomiast osprzęt potrzebny do pracy na wysokości lub domowej powinien być jak najlżejszy i dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

 

Nasz sklep posiada ogromny asortyment, każdy znajdzie tu potrzebne dla siebie elektronarzędzia, a w razie jakichkolwiek pytań można skonsultować zakup telefonicznie lub mailowo. Ponad to posiadamy bardzo konkurencyjne ceny i świetne opinie setek konsumentów, którzy kupili i wypróbowali nasz sprzęt.