• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do zarabiania przewodów hamulcowych

Narzędzia do zarabiania przewodów hamulcowych są profesjonalnymi narzędziami, które pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju prac naprawczych związanych z układem hamulcowym w samochodach osobowych, ciężarowych oraz w busach.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można także narzędzia, które umożliwiają zarabianie przewodów hamulcowych. W tego rodzaju zestawach znaleźć można wiele odpowiednich końcówek, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego.

W naszym asortymencie dostępne są także giętarki pozwalające na obrabianie, wyginanie oraz zagniatanie przewodów miedzianych charakteryzujących się różnego rodzaju średnicą w układach hamulcowych i klimatyzacyjnych. Sprawdź ofertę narzędzi w sklepie Narzędzia Krab.

Nasze produkty są uniwersalne oraz sprawdzają się podczas naprawiania samochodów różnych marek. Wszystkie narzędzia dostępne w ofercie to gwarancja jakości, solidnego wykonania, a co za tym idzie efektywnej pracy oraz żywotności produktów przez długie lata.