• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne są szeroko wykorzystywane w różnych zakładach przemysłowych. Wykorzystując siłę sprzężonego powietrza, można ułatwić sobie pracę w wielu dziedzinach. Narzędzia z pneumatyką pozwalają na mniejsze zużycie siły fizycznej. Ułatwienia w zakresie wykonywanej pracy mogą korzystnie wpłynąć na szybkość jej wykonywania. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Do najczęściej wykorzystywanych narzędzi możemy zaliczyć klucze pneumatyczne. Z jego pomocą dużo łatwiej odkręcić śrubę. Na naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje kluczy pneumatycznych: udarowe i zapadkowe. Innym typem narzędzi są nitownice pneumatyczne. Ich zastosowanie sprawdza się w przypadku łączenie elementów metalowych tzw. nitami. Nie brakuje szeregu szlifierek o różnych zakresach cięcia.

W składzie narzędzi posiadamy młotki pneumatyczne. Są to narzędzia stworzone do szerokiej obróbki metalu. Państwa uwadze nie może umknąć kolekcja wiertarek pneumatycznych. Na naszym sklepie nie brakuje: smarownic, wyrzynarek oraz zszywaczy.