• Kategorie
  • Szukaj
  • Dłuta stolarskie

W naszym sklepie odnajdziesz produkty, które charakteryzuje ostrość i precyzja. Dodatkowym atutem jest wygodna w użytkowaniu rękojeść, która sprawia, że praca staje się jeszcze bardziej przyjemna. 

Dłuta stolarskie to jedne z najbardziej podstawowych i popularnych narzędzi znajdujących się nie tylko w zakładzie stolarskim, ale także w przydomowych warsztatach, małych i dużych miłośników obróbki drewna. Narzędzia te, cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów.

Dłuta, które znajdziecie w naszym sklepie, są cenione przez użytkowników ze względu na dobry stosunek jakości do ceny.   Wyróżniane są dłuta stolarskie płaskie (uniwersalne), dzięki którym wykonywane są podstawowe prace. Do wykonywania otworów i żłobień, wykorzystywane są dłuta wklęsłe (żłobaki). Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Niezastąpionym narzędziem dla wykwalifikowanych osób są specjalne dłuta stolarskie, charakteryzujące się odpowiednim wygięciem czy też określoną długością – z pewnością przydadzą się do precyzyjnych prac wykończeniowych. Jeżeli jednak szukasz uniwersalnego produktu, warto sięgnąć po dłuta z podwójnym nożem (dwustronne).