• Kategorie
  • Szukaj
  • Szlifierki pneumatyczne

Szlifierki pneumatyczne to grupa narzędzi do wyrównywania chropowatych powierzchni. Zaletą używania szlifierek na bazie sprężonego powietrza jest brak kabla elektrycznego. W przeciwieństwie do urządzeń elektrycznych są one bezpieczne w pomieszczeniach. Stosowanie szlifierki pozwala na cięcie blachy w miejscach trudnodostępnych. Wymagają użycia sprężarki. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Używanie szlifierek pneumatycznych pozwala profesjonalistom na sprawne oczyszczanie blachy. Wysoka moc strumienia sprężonego powietrza może być stosowana do cięcia blachy. Pod naporem ciśnienia można z powodzeniem ciąć lekkie blachy. 

Różne modele szlifierek charakteryzują się poszczególnymi cechami. Niektóre modele posiadają regulator napływu powietrza, który dozuje ilość sprzężonego powietrza do cięcia i czyszczenia poszczególnego typu blachy. Dla większego bezpieczeństwa szlifierki pneumatyczne mogą posiadać blokadę wrzeciona. Na nasze stronie możesz zakupić dodatkowe akcesoria tj. tarcze ścierne.