• Kategorie
  • Szukaj
  • Próbniki podciśnienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na próbniki podciśnienia. Narzędzia warsztatowe serwisowe, które Państwu proponujemy to wyjątkowe akcesoria, które sprawdzają się w każdym garażu, a także w profesjonalnych serwisach.        

Próbniki podciśnienia nazywane także pompami podciśnienia to narzędzia pozwalające na skuteczną diagnozę problemów z układami wykorzystującymi do działania zjawisko, jakim jest podciśnienie.

Dzięki naszym narzędziom można przeprowadzić procesy diagnostyczne związane z klimatyzacją, hamulcami, pompami paliwa, a także problemami z zapłonem lub też kompresją. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów, takich jak między innymi pompki ciśnieniowo-podciśnieniowe służące do odpowietrzania układów spalin hamulcowych, kontrolowania czujników podciśnienia, zaworów recyrkulacji przepustnicy oraz regulatora ciśnienia paliwa.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt – nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości. Szukasz narzędzi? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Tester pozwalający szybko i łatwo zdiagnozować przecieki w komorze spalania. Pozwala na zbadanie stopnia zużycia silnika poprzez doprowadzenie do cylindra sprężone...
139.53
szt. Do przechowalni
Pragniesz posiadać niezawodne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać samochód w doskonałej kondycji? Pompka ciśnieniowo-podciśnieniowa od Quatros to to, czego potrzebu...