• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pomiarowe

Wykonywanie prac majsterkowych wiąże się zwykle z koniecznością dokonywania dokładnych pomiarów, gwarantujących precyzyjną realizację koniecznych napraw oraz prac budowlanych i montażowych. Profesjonalne narzędzia pomiarowe to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu. Ich różne modele znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź, które z nich będą dla Ciebie odpowiednie.

Wśród wielofunkcyjnych narzędzi pomiarowych na pierwszy plan wysuwają się suwmiarki. Służą one do mierzenia głębokości pojemników, grubości różnych materiałów, a także rozstawu elementów w konkretnych przedmiotach. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz u nas kupić suwmiarki noniuszowe, zegarowe oraz elektroniczne. Do pomiaru średnicy kół zębatych, długości drutu czy też grubości ścianek rur warto wykorzystywać mikrometry z matową chromowaną podziałką oraz kluczem regulacyjnym.

Zaopatrzysz się u nas również w profesjonalne poziomnice oraz kątowniki i kątomierze. Dzięki nim  prace remontowo-budowlane będą przebiegać szybko i bez zakłóceń. Do mierzenia średnic pierścieni, tłoków czy rur warto wykorzystać praktyczne średnicówki zegarowe. Narzędzia traserskie pomogą Ci natomiast przy skrawaniu różnych materiałów i tworzyw sztucznych.

Każdy z projektów, niezależnie od tego, czy dotyczy poważnej budowy, czy małego majsterkowania w zaciszu garażu, wymaga od podejmującego się go człowieka odpowiednio dobranego zestawu narzędzi, złożonego najczęściej z co najmniej kilku rodzajów specjalistycznych urządzeń, uzupełnionych o najpopularniejsze akcesoria uniwersalne, takie jak np. młotek czy kombinerki.

Jednakże zanim majsterkowicz przystąpi do realizacji swojego zamierzenia ważnym jest, aby stworzył dla niego odpowiednio dokładny projekt, który umożliwi mu później bezproblemowe wcielenie planu w życie. W miejscu tym z niebagatelną pomocą przychodzą profesjonalne narzędzia pomiarowe, oferowane przez hurtownię Krab.

Narzędzia pomiarowe – najlepszy przyjaciel każdego majsterkowicza

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich majsterkowiczów, budowlańców i innych specjalistów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni narzędzi i artykułów budowlanych Krab. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria, które uczynią pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Szeroki wybór narzędzi pomiarowych, dostępny w naszej ofercie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, natomiast ich trwałość, gwarantowaną współpracą z renomowanymi producentami, umożliwi korzystanie z ich pomocy przez długie lata, dzięki czemu będą one uczestnikami wielu ważnych, a być może nawet przełomowych projektów.

Oferta naszej hurtowni obejmuje takie narzędzia pomiarowe, jak:

  • suwmiarki – narzędzie niezbędne do wykonywania precyzyjnych pomiarów grubości i głębokości;
  • poziomice – podstawowe akcesorium każdego budowlańca;
  • multimetry i próbniki napięcia – obowiązkowe narzędzia każdego elektryka;
  • wzorniki kształtów – szczególnie przydatne w pracach remontowych w pomieszczeniach i renowacjach mebli, ułatwiając dokładne odwzorowanie potrzebnego kształtu;
  • drogomierze– służące do szybkiego i wygodnego pomiaru dużych odległości;
  • oraz wiele, wiele innych typów narzędzi pomiarowych, jak ołówki, dalmierze czy poziomice laserowe.

Hurtownia narzędzi Krab – Twój wymarzony dostawca narzędzi

Narzędzia i inne materiały dostarczane przez hurtownię Krab zyskały już uznanie wielu użytkowników, dowodząc swojej jakości. Dzięki doskonałemu połączeniu wysokiej jakości wykonania, trwałości i odporności na trudne warunki, które towarzyszą większości projektów, wykraczających poza wykonanie np. karmika dla ptaków i konkurencyjna cena sprawiają, że w kwestii narzędzi pomiarowych hurtownia Krab pozostaje najlepszym kompanem każdego majsterkowicza i jego portfela.

Ponadto, dzięki kadrze wyszkolonych i znających się  na swoim fachu doradców, którzy każdego dnia pracują nad podnoszeniem jakości usług i kontaktu z klientem, nasza hurtownia może pochwalić się rzeszami zadowolonych klientów, dokonujących zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również przez internet. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą,