• Kategorie
  • Szukaj
  • Mierniki cyfrowe prądu

Wydawałoby się, że rosnąca kultura pracy elektryków i wymagania deweloperów sprawią, że przewody elektryczne będą szły zgodnie ze sztuką zawodową. Jednak niestety, tak nie jest. Konieczne jest więc przy każdym wierceniu w ścianie określenie czy nie przebijemy się przez przewód. Każdy błąd może być i kosztowny (wymagać kłucia w ścianie i wymiany przewodu), i niebezpieczny (grozi porażeniem prądem). Mierniki cyfrowe prądu ułatwiają zidentyfikowanie umiejscowienia kabli. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Bez kłopotu możemy szybko określić czy na danej płaszczyźnie jest przewód elektryczny. Miernik cyfrowy prądu przyda się każdemu profesjonaliście, który zajmuje się montażem. Niezawodność działania zagwarantuje szybkość prowadzenia pracy. Bardziej zaawansowani elektrycy powinni korzystać z mierników faz czy uziemienia.

Testery napięcia będą również przydatne w każdej skrzynce z narzędziami domowego majsterkowicza. Łatwość obsługi nie będzie stanowiła żadnego problemu. Warto zakupić atestowane mierniki cyfrowe prądu z oferty naszego sklepu.