• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściski Typu C

Ściski Typu C znacznie przyspieszają prace w zakładzie stolarskim, dlatego są tak cenione przez stolarzy. Jednak z powodzeniem mogą być zastosowane podczas niezbędnych prac naprawczych w naszych domach. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Ściski Typu C świetnie nadają się do pracy z różnymi materiałami takimi jak metal czy drewno. Ich cechą charakterystyczną jest zwiększona odporność na wibracje. Nazwa tych ścisków pochodzi oczywiście od ich kształtu. Dzięki takiej budowie ściski nie wyginają się i cały czas zachowują swój odpowiedni wygląd. Sprzęt zrobiony jest ze stali, która sprawia że praca ze ściskami Typu C to przyjemność.

W naszym sklepie ściski tego konkretnego typu dostępne są w okazyjnej cenie, która jest najatrakcyjniejsza na rynku. Cieszymy się, że to właśnie u nas mogą się Państwo zaopatrzyć tylko w najlepszej jakości produkty które służą przez wiele lat i wciąż działają jak nowe! To zasługa naszych producentów, którzy tworzą swoje towary w trosce o zadowolenie klientów.