• Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety do malowania

Malowanie  ścian w mieszkaniu, mebli, płotu, czy altany w ogrodzie to często skomplikowane przedsięwzięcie. Wizja spędzania długich godzin z pędzlem lub wałkiem w ręku dla wielu ludzi jest mało atrakcyjna. Jak zrobić to szybko, sprawnie i bezboleśnie? Mamy dla Ciebie elektryczne pistolety do malowania.

Zakup pistoletu natryskowego jest tańszy niż wynajęcie malarza i służy wielokrotnie. Przy ich pomocy można malować różnymi rodzajami farb: olejnymi, emulsyjnymi, akrylowymi oraz bejcami i impregnatami. Ilość zużytego materiału jest mniejsza o ok. 10% w stosunku do malowania tradycyjnego, pistolet do malowania zapewnia równomierne krycie powierzchni, a czas pracy jest zdecydowanie krótszy. Sprawdź ofertę hurtowni Narzędzia Krab.

Pistolety malarskie różnią się pojemnością zbiornika, mocą oraz dostępnymi opcjami. Mogą to być np. różne warianty rozpylania: strumień poziomy, pionowy lub okrągły. Niezależnie od tego, który model pistoletu wybierzesz, odczujesz wyraźną ulgę, gdy przyjdzie Ci malować.

Geko Pistolet elektryczny do malowania 400W G03131 Dane techniczne Napięcie zasilania: 230V Pobór mocy: 400W Pojemność zbiornika: 800 ml Maksymalna lepkość fa...
188.63 -7% 174.66
szt. Do przechowalni