• Kategorie
  • Szukaj
  • Suwmiarki zegarowe

Suwmiarki zegarowe zawierają wskazówkę pokazującą różnice między wynikami pomiarów. To jedno z podstawowych narzędzi potrzebnych podczas obróbki skrawania, w kowalstwie, ślusarstwie, a nawet w zwykłym majsterkowaniu.

W naszym sklepie oferujemy suwmiarki zegarowe, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale również dokładnością wykonywanych pomiarów. Wyróżnia je dokładność nawet do 0,01 mm, dzięki obecności zegara, który jest czytelny, a także pozwala na szybki odczyt uzyskanego pomiaru. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu.

Ten produkt idealnie sprawdza się podczas pomiarach kontrolno-porównawczych. Oferowane suwmiarki w tej kategorii pochodzą wyłącznie do znanych oraz cenionych producentów narzędzi, jak również pomiarowych urządzeń. U nas każdy klient zapewne znajdzie coś dla siebie, bowiem asortyment jest niezwykle szeroki. Nasze zegarowe suwmiarki gwarantują funkcjonalność użytkowania nawet po kilku latach.

Niezwykle ważna dodatkową cechą charakterystyczną jest łatwość w utrzymaniu czystości produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów.