• Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety do piaskowania

Pistolety do piaskowania możemy znaleźć na dziale – pistolety lakiernicze. Piaskowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów jest bardzo popularne i dość często stosowane. Pistolety do piaskowania używane są często do  odrestaurowywania starych felg samochodowych. Narzędzia Krab – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Kto z nas nie chce mieć pięknych kół w aucie? Teraz możemy to mieć, dzięki pistoletom do piaskowania, proces ten jest bardzo łatwy. Po piaskowaniu wszelkie powierzchnie nadają się do nakładania kolejnych powłok lakierniczych, farb lub zabezpieczeń przed korozją.

Pistolety do piaskowania mogą obsługiwać nie tylko, jak się nam wydaje piasek. Możemy użyć również szkła czy kamienia. Jedne z rodzajów pistoletów do piaskowania, mogą odzyskiwać ścierniwo podczas zbliżania punktowego do powierzchni obrabianej. Pozwalają im na to specjalne dysze i woreczki do nich zamontowane. Inne pistolety możemy używać wraz ze specjalnymi kabinami. Takie rozwiązania pozwalają na bardzo dokładne usuwanie starych powłok.